Ekspert to osoba, która zna nie tylko reguły, ale i wyjątki.

Henry Ford

Konsultacje ekspertów – merytoryczne wsparcie ekspertów

Firma rośnie dzięki wiedzy i doświadczeniu. Jeśli potrzebujesz kompetencji specjalistycznych w danym obszarze, gdy w Twojej firmie ich brakuje lub chcesz je zwiększyć, skorzystaj z konsultacji ekspertów.

Pełną listę ekspertów znajdziesz w tym miejscu

https://vnav.pl/eksperci/

Masz do dyspozycji kilkunastu ekspertów wraz z zespołami. Dzięki darmowej konsultacji będziemy mogli się zorientować, w jakim zakresie, który z ekspertów może w najlepszy sposób zrealizować pokładane oczekiwania.

Najczęściej usługi doradcze poprzedza doprecyzowanie oczekiwań klienta. Jeśli wymaga tego sytuacja, jesteśmy w stenie przeprowadzić audyt danego obszaru przez zespół ekspercki.

Ekspert to ktoś, kto potrafi rozpoznać wzorce tam, gdzie inni widzą chaos.

Malcolm Gladwell

Wypełnij formularz, napisz mail na adres vnav@vnav.pl  lub zadzwoń pod numer: 577 672 780.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania firm, które kontaktują się z nami po raz pierwszy: 

Firmę tworzy zespół ekspertów, praktyków z wąskich specjalizacji biznesowych. . Koordynatorzy projektów znają szerokie spektrum potrzeb każdego klienta. Eksperci lub zespoły eksperckie dopasowywane są do potrzeb projektu i do jego chronologii by zmiany przebiegały sprawnie.

Uzyskujesz natychmiastowy dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów i ich zespołów. Mają oni doświadczenie we wdrażaniu zmian w firmach z różnych branż, firm różnej wielkości.

Sprawdź nasze niektóre referencje w zakładce „referencje” – skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy realizowaliśmy podobne projekty dla Twojej branży. Szanujemy zobowiązania wobec klientów, dlatego o niektórych projektach nie możemy mówić, gdyż do tego zobowiązaliśmy się umowami o zachowaniu poufności.

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w projektach biznesowych. . Pracowali dla renomowanych firm w roli eksperta na etacie lub realizując projekty konsultingowe. W konsultingu doceniamy możliwość stałego rozwoju realizując kolejne projekty. Sprawdź listę niektórych naszych ekspertów w zakładce „eksperci”.

Realizując projekty rozwojowe czy prowadząc szkolenia lub warsztaty określamy oczekiwania klientów i badamy ich potrzeby, nim przystąpimy do prac. Współpracując z klientami na stałe, ustalamy harmonogramy prac i dopasowujemy je do potrzeb zadań, czasem w trakcie prac mogą one ulegać zmianie. Jednak stawiamy na jasną i transparentną drogę do naszego wspólnego celu.

Niektóre projekty mają charakter zadaniowy, gdzie ustalamy konkretny rezultat w konkretnym terminie. Inne projekty mają charakter stały (przykładowo outsourcing kompetencji danych obszarów), w tych przypadkach określamy, które części projektu realizujemy w danym terminie, a które usługi mają charakter stały.

Koszty dopasowujemy do charakteru usług. Świadczymy usługi oparte o stawce godzinowej, projektowe lub abonamentowe.

Zazwyczaj przed potencjalnym podpisaniem umowy o współpracy podpisujemy umowę o zachowaniu poufności. Każda nasza umowa zawiera klauzule zobowiązujące nas do zachowania poufności przekazywanych informacji.

Współpracujemy z firmami każdej wielkości od firm przekraczających kilkaset milionów obrotu rocznie po kilkuosobowe przedsiębiorstwa. Najczęściej nasi klienci przekraczają jednak obroty 10 mln zł rocznie.

W przypadku stałej współpracy preferujemy stały kontakt z klientem, gdzie omawiamy realizację harmonogramu prac oraz ustalamy charakter i zakres prac na kolejne okresy. Zazwyczaj minimum raz w miesiącu spotykamy się z klientem w gronie eksperckim, by podsumować realizację prac. W międzyczasie w zależności od projektu eksperci są w kontakcie z zespołem klienta, realizując bieżące prace.

Nasze projekty mają często taką dynamikę. Szczególnie w przypadku rozwijania kompetencji specjalistycznych w zespole klienta, na początku zaangażowanie eksperckie jest duże, a z czasem ograniczamy nasz udział do sporadycznego wsparcia. Cenimy długoterminowe relacje, zwłaszcza że skutecznie zrealizowany projekt w jednym obszarze może skutkować owocną współpracą w innym obszarze.
Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu