Nowe technologie

AI w biznesie

Nowe technologie w biznesie. Wiesz, że to przyszłość dla Twojej firmy. W Polsce w 2022 roku firm technologicznych było blisko kilkanaście tysięcy. Która technologia pasuje do Twojego przedsiębiorstwa? Który technologiczny dostawca pasuje do Twoich potrzeb? Nim porozmawiamy o samej technologii, zbadamy Twoje rzeczywiste potrzeby i cele, które chcesz osiągnąć dzięki technologii. Dopiero po tym etapie możemy przejść do rozmowy o możliwościach technologicznych. Jeśli projekt tego wymaga, pomagamy w koordynacji lub sami koordynujemy realizację przedsięwzięcia. Od etapu tworzenia koncepcji, wyboru technologii, przez testy po odbiór i ewentualny rozwój rozwiązania.

W ramach struktury Venture Navigator stworzyliśmy zespół składający się z kluczowych twórców oprogramowania i platform technologicznych oraz dostawców rozwiązań wspierających biznes poprzez transformację cyfrową (digital transformation).

Cyfryzacja

Transformacja cyfrowa-wspieramy firmy w kompleksowym procesie przekształcania procesów biznesowych i usług za pomocą technologii cyfrowych. Dostosowujemy realne potrzeby klienta do dynamicznych działań na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach.

Digital transformation wdrażamy u naszych Klientów poprzez:

 1. Dopasowanie firmy do aktualnych i prognozowanych potrzeb rynku
 2. Optymalizację efektywności przedsiębiorstw z użyciem właściwego oprogramowania, które automatyzuje i wspiera działanie organizacji
 3. Podnosimy ich atrakcyjność poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, co przekłada się na zyski finansowe oraz oszczędności czasu i pracy ludzi zaangażowanych w organizacji

Cyberbezpieczeństwo

Fakt gromadzenia dużych ilości danych w organizacji skutkuje koniecznością ich zabezpieczenia przed kradzieżą/wyciekiem/wyniesieniem poza organizację.

Uczestnicząc w projektach doradczych, od początku badamy i wdrażamy zasady zapewniające technologiczne bezpieczeństwo rozwiązań na każdym szczeblu organizacji.

Technologia w procesie decyzyjnym

Wspieramy kadrę managerską w innowacyjnym podejściu do dostępu do danych poprzez współpracę przy wdrożeniu dedykowanych rozwiązań business intelligence oraz rozwiązań opartych o AI i machine learning.

Nasi doradcy obserwują, że firmy dysponują coraz większymi zasobami danych, których nie potrafią zestawiać ze sobą, których nie potrafią czytać i na podstawie tego nie są w stanie wyciągać wniosków. Jest to ewidentny obszar do optymalizacji, w którym wdrażając nieskomplikowane ułatwienia i procesy, można osiągnąć duże sukcesy w podniesieniu efektywności działania całego przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest stałe ułatwianie i przyśpieszanie procesów decyzyjnych dzięki nowym wdrażaniu technologii w innowacyjnych organizacjach. 

Sprzedaż

Kompetencje uznawane przez lata za „miękkie” w naszych czasach uległy sporej transformacji. Technologia wkroczyła do sprzedaży szczególnie w obszarach:

- procesów sprzedażowych

- narzędziach do zarządzania sprzedażą

- automatyzacji

- analizie i interpretacji danych

Naszym Klientom rekomendujemy sprawdzone, a zarazem nowoczesne rozwiązania informatyczne, wspierające działy sprzedaży w organizacjach.

Digital marketing i nowoczesny e-commerce

Zaawansowany marketing opiera się na technologii częściowo lub całościowo. Nasi eksperci od technologii wspierają obszary marketing automation, wdrażają zaawansowane platformy e-commerce i pomagają wykorzystać nowe technologie w optymalizacji danych z różnych źródeł.  

Nowe technologie w HR

Firmy gromadzą potężne ilości danych pracowniczych, kiedy analiza danych finansowych jest czymś oczywistym, dane kadrowe z naszego doświadczenia są traktowane po macoszemu. Dodatkowo obserwujemy, że poziom świadomości procesowej w obszarze HR jest na minimalnym poziomie. A w procesach HR tkwi często potężny potencjał. Wystarczy zwrócić, chociażby uwagę na koszty rotacji pracowniczej, których większość firm nie jest świadoma.

Wspieramy firmy w doborze lub odpowiednim wykorzystaniu narzędzi IT w obszarze HR

Modele biznesowe IT

O ile tradycyjne modele biznesowe sprawdzają się w świecie IT, gdzie tkwią kluczowe różnice? Nim zainwestujesz w nowe rozwiązanie, zderz je z biznesowym sparing partnerem ze świata IT. Może nie warto realizować tego rozwiązania lub warto w koncepcji uwzględnić kluczowe aspekty, o których nie pomyślałeś? Skonfrontuj swój pomysł z doświadczonym fachowcem ze świata IT nim udasz się do developerów IT.   

Tworzenie rozwiązań (aplikacje)

Technologie są drogie, pomagamy dopasować właściwych partnerów do Twojej koncepcji. Nasze doradztwo to droga pomiędzy światem biznesu,a światem technologii. Jeśli Twoja koncepcja opiera się o świat IT nie zdawaj się jedynie na wyszukiwarkę internetową, gdy szukasz rozwiązań wartych kilkaset tysięcy złotych.

Transformacja technologiczna

Wspieramy klientów w rozwoju narzędzi biznesowych i dostosowujemy je do zmieniających się potrzeb rynku. Dopasowujemy technologię do planów strategicznych.  

Kompleksowość usług Venture Navigator pomaga we wdrożeniu rozwiązań technologicznych, gdy aspekty świata IT trzeba połączyć z wiedzą ekspercką dotyczącą procesów biznesowych, prawa czy finansów.

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci w wykorzystaniu potencjału nowych technologii w biznesie, Venture Navigator jest gotów dostarczyć Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie tego procesu.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


  nasza ofertaNasza oferta

  Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Nasi Klienci

  Blog Venture Navigator

  Najnowsze na blogu