Konsultacje ekspertów- merytoryczne wsparcie ekspertów

 

Jeżeli znalazłeś się w tej sekcji wiesz co nie funkcjonuje w Twojej firmie tak jakbyś chciał. Skontaktuj się z nami byśmy ocenili jak możemy Ci pomóc zmienić ten stan za pomocą usług doradczych. Umów się na bezpłatną konsultację. Przeanalizujemy który ekspert jest w stanie koordynować proces zmian w Twoim przypadku oraz w jaki sposób możesz uzyskać satysfakcjonujący efekt potencjalnej współpracy.

Wypełnij poniższy formularz, napisz mail na adres vnav@vnav.pl  lub zadzwoń pod numer: 577 672 780

Formularz kontaktowy

Porozmawiaj z nami


  Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania firm, które kontaktują się z nami po raz pierwszy: 

  Firmę tworzy zespół ekspertów, praktyków z wąskich specjalizacji biznesowych. . Koordynatorzy projektów znają szerokie spektrum potrzeb każdego klienta. Eksperci lub zespoły eksperckie dopasowywane są do potrzeb projektu i do jego chronologii by zmiany przebiegały sprawnie.

  Uzyskujesz natychmiastowy dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów i ich zespołów. Mają oni doświadczenie we wdrażaniu zmian w firmach z różnych branż, firm różnej wielkości.

  Sprawdź nasze niektóre referencje w zakładce „referencje” – skontaktuj się z nami by dowiedzieć się czy realizowaliśmy podobne projekty dla Twojej branży. Szanujemy zobowiązania wobec klientów dlatego o niektórych projektach nie możemy mówić, gdyż do tego zobowiązaliśmy się umowami o zachowaniu poufności.

  Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w projektach biznesowych. . Pracowali dla renomowanych firm w roli eksperta na etacie lub realizując projekty konsultingowe. W konsultingu doceniamy możliwość stałego rozwoju realizując kolejne projekty. Sprawdź listę niektórych naszych ekspertów w zakładce „eksperci”.

  Realizując projekty rozwojowe czy prowadząc szkolenia lub warsztaty określamy oczekiwania klientów i badamy ich potrzeby nim przystąpimy do prac. Współpracując z klientami na stałe ustalamy harmonogramy prac i dopasowujemy je do potrzeb zadań, czasem w trakcie prac mogą one ulegać zmianie. Jednak stawiamy na jasną i transparentną drogę do naszego wspólnego celu.

  Niektóre projekty mają charakter zadaniowy, gdzie ustalamy konkretny rezultat w konkretnym terminie. Inne projekty mają charakter stały (przykładowo outsourcing kompetencji danych obszarów) w tych przypadkach określamy, które części projektu realizujemy w danym terminie a które usługi mają charakter stały.

  Koszty dopasowujemy do charakteru usług. Świadczymy usługi oparte o stawce godzinowej, projektowe lub abonamentowe.

  Zazwyczaj przed potencjalnym podpisaniem umowy o współpracy podpisujemy umowę o zachowaniu poufności. Każda nasza umowa zawiera klauzule zobowiązujące nas do zachowania poufności przekazywanych informacji.

  Współpracujemy z firmami każdej wielkości od firm przekraczających kilkaset milionów obrotu rocznie po kilkuosobowe przedsiębiorstwa. Najczęściej nasi klienci przekraczają jednak obroty 10 mln zł rocznie.

  W przypadku stałej współpracy preferujemy stały kontakt z klientem gdzie omawiamy realizację harmonogramu prac oraz ustalamy charakter i zakres prac na kolejne okresy. Zazwyczaj minimum raz w miesiącu spotykamy się z klientem w gronie eksperckim by podsumować realizację prac. W międzyczasie w zależności od projektu eksperci są w kontakcie z zespołem klienta realizując bieżące prace.

  Nasze projekty mają często taką dynamikę. Szczególnie w przypadku rozwijania kompetencji specjalistycznych w zespole klienta, na początku zaangażowanie eksperckie jest duże a z czasem ograniczamy nasz udział do sporadycznego wsparcia. Cenimy długoterminowe relacje zwłaszcza, że skutecznie zrealizowany projekt w jednym obszarze może skutkować owocną współpracą w innym obszarze.
  Napisz do nas!

  Szybki kontakt


   zobacz takżeZobacz także

   Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

   Nasi Klienci

   Blog Venture Navigator

   Najnowsze na blogu