Szkolenia i warsztaty – przekazanie wiedzy eksperckiej

Celem naszych szkoleń jest przekazanie wiedzy eksperckiej przez specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy są w stanie przekazać teorię popartą praktyką. Zależy nam, by szkolenia były interaktywne, angażujące uczestników oparte o studia przypadków, co ułatwi przyswojenie materiału.

Jakie są etapy szkolenia z Venture Navigator?

Punktem wyjścia do przeprowadzenia szkoleń jest diagnoza rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa. Każdorazowo przeprowadzamy ankietę realnych potrzeb i oczekiwań względem szkolenia.

Jest to kluczowy moment w procesie by zarówno zakres szkolenia jak i trener był dopasowany do realnych potrzeb klienta.  

Kolejnym etapem procesu dopasowania szkolenia jest zrozumienie biznesowego kontekstu firmy, by optymalnie dostosować do tego szkolenie.  Jest to moment gdy klient jest w stanie ukierunkować trenera na obszary wymagające szczególnej koncentracji.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu