Ubezpieczenie

Podczas audytów nasi eksperci ds. ubezpieczeń wielokrotnie odnajdywali luki w między wyobrażeniem zarządu od czego są ubezpieczeni a stanu faktycznego polis.

Wielokrotnie musieliśmy stwierdzić, że firma jest nieubezpieczona praktycznie wcale. Szczególnym przypadkiem jest dynamiczny wzrost przychodów względem składki.

Naszym celem nie jest dostarczenie najtańszych rozwiązań w ubezpieczeniach, ale dopasowanie form ubezpieczenia i produktów ubezpieczeniowych do oczekiwań klienta.

Ubezpieczenie firmy to nie tylko zabezpieczenie mienia, ale także zapewnienie kontynuacji relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Jeffrey Gitomer

Kilkukrotnie mieliśmy możliwość obserwować jak klient w przypadku pożaru, kradzieży czy cyber ataku czeka na informacje z ubezpieczalni, czy zakres ubezpieczenia rzeczywiście odpowiadał jego wyobrażeniu o tym.

Zależy nam by nasi eksperci, zwiększali poziom bezpieczeństwa firm naszych klientów. Zadaj im wszystkie potencjalnie trudne pytania

Chcesz zweryfikować zakres ubezpieczenia swojej firmy? Skontaktuj się z naszym ekspertem, umów się na bezpłatną konsultację, byśmy dowiedzieli się, jak możemy Ci w tym pomóc. Zadzwoń, napisz na adres vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu