Prawo

Gdy nasi klienci potrzebują wsparcia w obszarze prawa gospodarczego (prawo handlowe lub prawo spółek) mają do dyspozycji szeroką gamę radców prawnych i adwokatów, których jesteśmy w stanie dopasować do specyfiki danej sytuacji.

Prawo jest jak technologia. Nie jest wystarczające, żeby je znać. Musisz wiedzieć, jak go używać.

Sheryl Sandberg

Współpracujemy z kancelariami i indywidualnymi prawnikami, którzy specjalizują się w kluczowych dla biznesu obszarach prawa:

- prawie korporacyjnym (prawo spółek)
- prawie międzynarodowym
- prawie pracy
- sukcesjach
- prawie bankowym
- fuzjach i przejęciach
- prawo własności intelektualnej
- ochrona danych osobowych
- audyty prawne (due diligence)

Dążymy do tego, aby prawnicy, z którymi współpracujemy, nie tylko posiadali solidną wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów prawnych w obszarze gospodarczym.

W ramach naszych kompetencji jesteśmy w stanie tworzyć interdyscyplinarne zespoły ekspertów od danych zagadnień biznesowych oraz prawników specjalizujących się w tym obszarze. Przykładem mogą być nasi eksperci ds. HR, którzy koordynują elementy swoich projektów z doświadczonymi prawnikami z zakresu prawa pracy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze usług prawniczych, skontaktuj się z nami: zadzwoń, napisz na adres prawo@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu