Zaopatrzenie

Skuteczna optymalizacja zaopatrzenia i zakupów to klucz do osiągnięcia sukcesu i zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Z naszego doświadczenia klienci bardzo mocno koncentrują się na aktywizacji i optymalizacji sprzedaży gdy druga „strona medalu” pozostaje bez zmian. A właśnie tu tkwi bardzo duży potencjał każdej firmy. Nawet najlepsze działy zakupów potrzebują spojrzenia z boku i przysłowiowej „stopklatki” by spojrzeć inaczej na swoją pracę. Nasi eksperci ds. zaopatrzenia są gotowi pomóc Twojej firmie zoptymalizować procesy zakupowe i zwiększyć skuteczność działu zakupów.

Najważniejszym aspektem zakupów jest to, że nie dajesz pieniędzy za coś, co nie jest warte swojej ceny.

Henry Ford

Jak zoptymalizować zaopatrzenie?

Optymalizacja zaopatrzenia to proces, który może przynieść liczne korzyści Twojej firmie. Nasze podejście skupia się na identyfikacji obszarów nieefektywności i określeniu potencjału oszczędnościowego. Podejmujemy się analizy personelu, procesów, kategorii zakupowych, dostawców i specyfikacji surowców oraz komponentów. Naszym celem jest dostarczenie Ci konkretnych rekomendacji i recepty na poprawę.

"Optymalizacja zakupów to nie tyle odcinanie kosztów, co tworzenie wartości dla firmy."

Michael Porter

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu