Outsourcing obszarów

Zapotrzebowanie na wysokiej klasy ekspertów rośnie z roku na rok, a demografia jest bezwzględna – mamy coraz mniej kandydatów na miejsce pracy.

Nasi eksperci oraz ich zespoły dostosowują do potrzeb rynku i świadczą usługi pełnego outsourcingu obszarów kompetencyjnych u naszych klientów.

"Jeśli jesteś najmądrzejszą osobą w pokoju, to jesteś w złym pokoju."

Konfucjusz

Pewne obszary np. księgowość, kadry, usługi prawne były od w wielu firmach delegowane poza stałe struktury firmy. Obecnie obserwujemy tendencję, że inne obszary są delegowane do zewnętrznych ekspertów. Aktywnie uczestniczymy w tym trendzie, widząc, że klasyczna forma zatrudniania fachowca na pełen etat jest mniej opłacalna dla klienta. Zamiast przechodzić żmudny (i często nieudany) proces rekrutacji, klient otrzymuje natychmiast wsparcie w wybranym obszarze. Dodatkowo nie tylko przejmuje kompetencje fachowca, ale w razie czego również pokrewne usługi. W przypadku dyrektora finansowego jest to:

- zewnętrzny dział kontrolingu

- wsparcie doradcze doświadczonych księgowych

- doradztwo w zakresie podatków

- ekspertów ds. pozyskiwania kapitału

i wielu innych w miarę potrzeb.

Świadczymy usługi:

- zewnętrznego dyrektora finansowego

- zewnętrznego dyrektora HR

- zewnętrznego szefa sprzedaży

- zewnętrznego szefa marketingu

- interim managera 

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu