Marketing

Skupiamy kilkunastu ekspertów z obszaru marketingu i koordynujemy ich prace. Łączymy więc kompetencje doradcze i eksperckie. Taka forma współpracy z klientem przynosi według nas lepsze efekty niż klasyczna współpraca z agencją marketingową. Nasi koordynatorzy działają na przecięciu obszaru sprzedaży, marketingu i PR.

W ten sposób reprezentujemy klienta w relacji z ekspertami od marketingu. Eksperci otrzymują za to pełne spektrum informacji, które są niezbędne do ich skutecznych działań.

Jak działamy

Nim przejdziemy do realizacji usług marketingowych, badamy otoczenie marketingowe firmy – jej cele, zasoby, konkurencję oraz skupiamy się na analizie produktów / usług.

Posiadamy kompetencje szczegółowych analiz rynków, grup klientów, konkurencji, jeśli stwierdzimy, że informacje klienta są niepełne lub wymagają aktualizacji.

Posiadając szerszy kontekst przedsiębiorstwa, przechodzimy do tworzenia strategii marketingowej, wypracowujemy ją z klientem każdorazowo, a nie tworzymy sami. Pomagamy jednak klientowi w pracy z celami, łącząc kompetencje doradcze z kompetencjami eksperckimi z obszaru marketingu.

Wdrażanie strategii oznacza dla nas idealne dopasowanie ekspertów o wąskich specjalizacjach do potrzeb, harmonogramu i budżetu projektu.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu strategii i realizacji kampanii promocyjnych na rynkach zagranicznych.

Marketing to sztuka docierania do serc i umysłów ludzi. Jeśli zrozumiesz ich potrzeby, zrozumiesz sukces marketingu

George Farris

Co nas wyróżnia

- współtworzymy strategie marketingowe – określamy cele i drogę do jej realizacji

- jesteśmy transparentni – informujemy klientów o naszych działaniach i prezentujemy dane analityczne, by miał świadomość naszych działań oraz naszej skuteczności

- edukujemy – klient lub jego pracownicy powinni dysponować podstawową wiedzą marketingową, by skuteczniej działać w tym obszarze, jeśli jej nie posiadają współpraca z naszymi ekspertami, dostarcza tych kompetencji.

- łączymy doradztwo (kierunkujemy możliwe rozwiązania i podpowiadamy najlepsze praktyki) z praktycznym wdrażaniem rozwiązań przez ekspertów

Wśród naszych ekspertów ds. marketingu znajdują się między innymi:

- eksperci ds. mediów społecznościowych – między innymi FB, Lin, Instagram, YouTube – tworzenie i rozwijanie kanałów społecznościowych oraz wsparcie w tworzeniu treści

- eksperci ds. SEO – pozycjonowanie stron www w celu skutecznego kierowania przekazu do zainteresowanej grupy odbiorców

- eksperci ds. google ADS, Facebook ADS – wykorzystanie najpopularniejszych kanałów marketingowych w celach promocji, konfiguracja i analityka kampanii

- eksperci ds. e-commerce – tworzenie od podstaw i optymalizowanie sklepów internetowych, integracje z market place, wdrażanie automatyzacji

- eksperci ds. UX

- eksperci ds. copywriting’u –

- graficy – zespół kreatywny

- eksperci ds. wideo – twórcy materiałów wideo od scenariusza, przez operatorów po montaż i udźwiękowienie 

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu