Kontroling sprzedażowy

Nowe technologie spowodowały, że firmy dysponują potężnymi zbiorami danych sprzedażowych, których nie są w stanie okiełznać. Dodatkowo skrzyżowanie tych danych z innymi, powiązanymi danymi (marketing, HR) na aktualnej infrastrukturze bywa czasami trudne do przeprowadzenia.

Nasi analitycy pomagają w ustrukturyzowaniu danych, by najefektywniej nimi zarządzać i podejmować kluczowe decyzje na ich bazie. Dodatkowo właściwe parametryzowanie wskaźników sprzedażowych pozwala lepiej zarządzać budżetem i zespołami sprzedażowymi.

Chcesz osiągnąć sukces sprzedażowy? Umów się na bezpłatną konsultację, byśmy dowiedzieli się, jak możemy Ci w tym pomóc. Zadzwoń, napisz na adres sprzedaz@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu