zespół Venture Navigator

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre szkolenia biznesowe są po prostu lepsze od innych?

Co sprawia, że jedno szkolenie zostaje zapamiętane na długie lata, podczas gdy inne wyparowuje z pamięci jak mgła nad jeziorem? Otóż, istnieje pewna tajemnica, która decyduje o tym, czy szkolenie będzie dobre czy wyjątkowe.


Najlepsze szkolenia biznesowe wyróżniają się nie tylko treścią, ale także sposobem, w jaki dostarczają uczestnikom wiedzę i inspirację. Tworzenie takiego wyjątkowego doświadczenia szkoleniowego wymaga od organizatorów nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim szerokiego doświadczenia w swoim obszarze i pasji do tego co robią.


Co wyróżnia nasze szkolenia biznesowe:


✔️ dopasowanie szkolenia do potrzeb – przed rozpoczęciem szkolenia badamy szczegółowo oczekiwania i cele szkoleniowe by klient otrzymał poprzez szkolenia to czego naprawdę potrzebuje


✔️ zebranie informacji o kliencie – chcemy by nasze szkolenia były dopasowane do rzeczywistości klienta – nasi eksperci przygotowując się do szkolenia poznają kontekst biznesowy klienta, jego specyfikę, branżę w której działa, jego potrzeby by szkolenie było ukierunkowane na realne środowisko firmy


✔️ nasz system szkoleniowy nie kończy się bezpośrednio po szkoleniu. W zależności od typu szkolenia w odstępie czasu badamy jakie efekty uzyskali uczestnicy, w jakich konkretnych obszarach zastosowali umiejętności zdobyte na szkoleniach a które obszary wymagają dalszego monitoringu


✔️ jeśli istnieje taka potrzeba nasz zespół doradców jest w stanie pomóc w praktyce wdrożyć elementy szkoleniowe z którymi jest problem w implementacji w organizacji

Praktyczne umiejętności – Zwracamy uwagę na praktyczne umiejętności, które mogą być natychmiast wykorzystane przez Twój zespół. Dążymy do tego, aby każdy uczestnik w pełni wykorzystał zdobytą wiedzę na co dzień.

Różnorodność ekspertów – Chcemy, aby nasi uczestnicy mieli dostęp do wielu różnych perspektyw i wiedzy. Nasi eksperci to praktycy biznesu, zdobywali doświadczenie jako konsultanci, doradcy zarządów w różnych organizacjach, mają za sobą setki godzin szkoleniowych. Ich szkolenia to kwintesencja ich doświadczenia w różnych organizacjach.

Wyjątkowe doświadczenia – Nasze szkolenia nie są jedynie suchą teorią. Dążymy do tego, aby każdy uczestnik mógł doświadczyć praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Organizujemy warsztaty, studia przypadków, symulacje i wiele innych interaktywnych zajęć, które pozwalają przyswoić wiedzę. Wierzymy, że nauka poprzez doświadczenie jest najskuteczniejsza i dlatego tak bardzo cenimy sobie praktyczne aspekty naszych szkoleń.

Jeśli zatem szukasz profesjonalnego i innowacyjnego podejścia do szkoleń, nie wahaj się skontaktować z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy Ci pełną gamę naszej oferty- https://vnav.pl/uslugi/szkolenia-i-warsztaty/

Wypełnij formularz, napisz do nas!

Skontaktuj się z nami: