Strategia biznesowa firmy

Strategia biznesowa, czyli jak wykorzystać swoje szanse na rozwój.

Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nie ma znaczenia, którą drogę wybierzesz

Lewis Carroll

Dlaczego warto stworzyć dobrą strategię firmy?

Aby Twoja firma rozwijała się na rynku, tworzyła produkty i usługi, sprzedawała je, inwestowała w rozwój, budowała przewagę nad konkurencją i stabilnie funkcjonowała.

Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę, podczas tworzenia strategii firmy?

Czy Twój zespół wie, gdzie firma zmierza, jaki cel ma osiągnąć Twoja firma za rok, dwa, czy pięć?

Czy Ty wiesz, jak określić drogę do celu? Czy posiadasz plan strategiczny i narzędzia, by tak trafić?

Czy kadra managerska wie jakich zasobów potrzebuje, by zrealizować cele?

Czy z miesiąca na miesiąc wiesz, że zmierzasz w stronę wyznaczonego celu?

Ale w jaki najlepszy sposób te cele osiągać?

Do tego jest potrzebna każdej firmie spójna, prosta i długofalowa strategia biznesowa.

W jaki sposób pomagamy budować strategię firmy?

Venture Navigator-nawigacja to metafora naszej firmy wspieramy firmy w definiowaniu najlepszej drogi do celu i dążymy by firma, nie zbaczała z kursu. W razie potrzeby mamy do dyspozycji zespół ekspercki, który wspiera klientów niezbędnych obszarach.

Co ciekawe zdarza się to nader często, że zgłaszają się do nas firmy, które chcą „Kupić strategię”, czyli gotowy przepis na to, gdzie chcą być i jak tam trafić. Czasami zgłaszają się wybrane działy np. po „strategię sprzedaży” lub „strategię marketingową”. To tak nie działa. Strategia to nie gotowa receptura, magiczny przepis na szczęście firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w zakresie strategii?

Możemy wesprzeć firmę w tworzeniu strategii, bazując na sprawdzonych metodologiach, możemy ustrukturyzować proces tworzenia strategii. Co może najcenniejsze nasi eksperci są w stanie kwestionować, podważać założenia, kierunki nim te założenia podważy rynek. Tworzenie strategii to musi być jednak proces wspólny, angażujący nie tylko zarząd klienta, ale kluczowe osoby w firmie.   

Szukasz wsparcia w definiowaniu celów firmy i określeniu drogi do nich? Skontaktuj się z nami i umów darmową konsultację: Zadzwoń, napisz na adres vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Napisz do nas!

Szybki kontakt


    nasza ofertaNasza oferta

    Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych kierunków współpracy przez naszych klientów lub skontaktuj się z nami byśmy dopasowali optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na bezpłatną konsultację: telefonicznie pod numerem 577 672 780, mailowo vnav@vnav.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Nasi Klienci

    Blog Venture Navigator

    Najnowsze na blogu